Mówiąc o obrazach jako elementach ozdobnych w domach i mieszkaniach, przeważnie wskazujemy na reprodukcje dzieł wielkich mistrzów. Trudno nie odmówić piękna ich pierwowzorem, one same nie każdemu się jednak podobają. Ich przeciwnicy zwracają uwagę przede wszystkim na to, że reprodukcje są powtarzalne, trudno więc mówić w ich przypadku o ozdobach innych niż wszystkie.

Produkuje się je masowo, nic więc dziwnego, że liczba kopiowanych dzieł jest ograniczona. Osoby odpowiedzialne za ich sprzedaż nie mogą przecież pozwolić sobie na egzemplarze zajmujące magazyny. Masowa produkcja przyczynia się też do tego, że jakość tego rodzaju reprodukcji bywa dramatycznie niska.

Minusy najbardziej klasycznego podejścia do obrazów nie skłaniają nas jednak do tego, aby ignorować ich ogromny potencjał dekoracyjny. Aby go wykorzystać, wystarczy, że postawimy na obrazy na płótnie na zamówienie wykonywane dla nas nie przez maszyny, ale przez artystów. Każdy z nich, choć nawiązuje do znanych motywów, jest unikatowy. Każdy może być więc ozdobą jedyną w swoim rodzaju.

Niepowtarzalne obrazy na zamówienie

Zapraszam do pracowni BeataSketches. Oferuje grafiki o różnej tematyce – botanicznej, zoologicznej, motoryzacyjnej, architektonicznej oraz pejzaże. Oferuję także malowanie obrazów na zamówienie.  Jeśli jesteście zainteresowani sprawdźcie przykładową ofertę – drewniany kościółek.